Pluto

Hoi, ik ben Pluto, een zwart-witte kater met een geschatte geboortedatum van 8-8-2022.
Ik ben als zwerver binnengekomen en helaas heeft zich niemand voor mij gemeld, dus ik zoek een nieuw huisje.
Ik ben zoals ze mij hier noemen nog een angsthaasje. Ik vind mensen nog wat eng en verstop mij dan ook liever als ze in de buurt zijn.
Ik zit in een verblijf met allerlei andere katjes en dat vind ik erg prettig, momenteel ben ik al een paar keer gespot met een vriendinnetje of vriendje aan mijn zij.
Ik ben op zoek naar rustig huishouden zonder kleine kinderen en honden, omdat ik daar nogal bang van ben. Grote kinderen kan wel, als ze maar rustig zijn.
Als er een andere katsociale kat in huis is, zou dat wel fijn zijn, daar kan ik dan ook nog van leren. Ik mag eventueel ook verhuizen met een van mijn bekende vriendjes uit de ruimte.
Ik kan prima als binnenkatje geadopteerd worden, als er een afgesloten tuin bij zit is dat ook prima. Ik hoef niet vrij naar buiten te kunnen.
Ik ben inmiddels gecastreerd, gechipt, volledig gevaccineerd, ontwormd en ontvlooid en dus klaar voor verhuizing.
Heb jij interesse? Mail dan naar admin@hokazo.nl.

Geboortedatum 08/08/2022
Leeftijd 3 jaar
Kat of Kitten Kat
Kleur Zwart-wit
Ras Kruising Europees korthaar
Geneutraliseerd Ja
Kan bij honden Ja
Kan bij kleine kinderen Nee
Kan bij grote kinderen Ja
Kan in een flat Ja
Kan in de tuin Ja, mits goed afgezet
Gun jij deze leukerd een gouden mandje bij jou thuis? Vul dan het formulier in, dan nemen we zo snel mogelijk contact met je op.